O nás

Srdečně Vás vítáme na našich webových stránkách.

Když jsem začala objevovat svět dekoračních a potahových látek ve Velké Británii, byla jsem z nich úplně nadšená. Látky, které jsem nikdy před tím neměla možnost vidět ani si objednat.

Proto jsem se rozhodla založit Beautiful Homes abych se mohla podělit o tuto nádheru s Vámi na našich webových stránkách. Tímto Vám chceme umožnit vidět designy i zpracování, o kterém řada z nás neměla ani tušení.

Naše stránky nejsou jenom pro inspiraci, ale především pro prodej látek, který přes tyto stránky nabízíme. Vyberte si látku, která se Vám líbí, a pošlete objednávku přes náš nákupní košík.  Zašleme Vám vzoreček zdarma a objednáme množství, které potřebujete.

Specializujeme se především na dodavatele z Velké Británie. Naším cílem je nabídnout zákazníkům dekorační a potahové látky, které nejsou na českém trhu rozšířené, a které jsou velmi osobité a výjimečné. Od většiny dodavatelů nabízíme jejich dekorační a potahové látky v České republice jako jediní. Tyto dodavatele hledáme na veletrzích bydlení v Paříži a Londýně, které pravidelně navštěvujeme.

Ceny našich dekoračních a potahových látek se pohybují od 600,- Kč za 1 bm.

  

Za Beautiful Homes: Ing. Libuše Kalášková